Geoxyn, Geoxyn Burun Spreyi, Geoxyn Ağız Spreyi

Geoxyn, Geoxyn Nanotech, Geoxyn Ürünler, Geoxyn Fiyatı, Geoxyn Sipariş Ver, Geoxyn Satın Al, Geoxyn Burun Spreyi, Geoxyn Ağız Spreyi, Geoxyn Nereden Satın Alabilirim, Geoxyn burun spreyi fiyat, geoxyn ağız spreyi fiyat, Geoxyn Korana, Geoxyn Covid, Geoxyn Covid 19

GEOXYN İNSANLIK VE SAĞLIK İÇİN ;

Çocuklardan yetişkinlere herkes sağlık sorunları ile karşılaşabilir. GEOXYN’de amacımız sağlık sorunları ile karşılaşan insanları koruyarak ve güçlendirerek hayatlarını dolu dolu yaşamalarını sağlamak için yanlarında yer almaktır.

 

GEOXYN BURUN SPREYİ
Burun tıkanıklığı ve burun deliğinin yıkanması amacıyla kullanılan, burun nemlendirici izotonik solüsyonudur. İçeriğindeki gliserin burun yolunu nemlendirerek kurumuş yabancı cisimleri yumuşatır. Nanoteknolojik lipozom solüsyonu mikroorganizmaların burun yolunda tutunması engeller.


Etken maddesi nano teknolojik olarak hazırlanmış lipozomlarla oluşturulmuştur. Bu lipozomların yapılan mikrobiyolojik çalışmalarda bakteri ve virüsler üzerinde etkinliği tespit edilmiştir.

Geoxyn Burun Spreyi mukoza üzerinde koruyucu tabaka oluşturur. Hastalıkların oluşmasına sebep olan bakteri ve virüslerin burun mukozasında tutunmasını engellemeye yardımcı olur. Allerjiye sebep olan polen ve yabancı maddelerin yapışmasını önleyerek kaşıntı ve akıntı gibi reaksiyonların oluşmasını engeller.

Geoxyn Burun Spreyi Satın Almak için TIKLAYIN


GEOXYN AĞIZ SPREYİ

Vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik etkenleri azaltan, ağız içi mikroorganizmaların oluşmasını engellemeye yardımcı olan bir ağız solüsyonudur. Ağız bölgesindeki doku tahribatının, inflamasyonun, ağız yüzeyi iltihabının, afta bağlı lezyonların tedavisine yardımcı olarak kullanılabilir. Soğuk algınlığının tipik semptomlarından ağız kuruluğunun hafifletilmesinde kullanılır.

Geoxyn Ağız Spreyi Etken maddesi nanoteknolojik olarak hazırlanmış,lipozomlarla oluşturulmuştur. Bu lipozomların yapılan mikrobiyolojik çalışmalarda bakteri ve virüsler üzerinde etkinliği tespit edilmiştir. Nanoteknolojik lipozomların dezenfektan etkileri ile mikroorganizmaların üremesini engellediği kanıtlanmıştır. Nanoteknolojik lipozom solüsyonu mikroorganizmaların ağız boğaz yolunda tutunmasını engeller.

Bakteri ve virüslerin ağız ve boğaza yerleşmesine mukoza bariyeri oluşturarak engellemeye yardımcı olur.
Ağız hijyeninin sağlanması Faranjit sebebiyle oluşan yutkunma güçlüğü, boğaz yanması, acı ve kaşıntının dindirilmesinde
Soğuk algınlığında oluşan ağız kuruluğunun giderilmesinde
Ağız mukozasındaki tahriş, sıyrık ve alerji kaynaklı semptomların yatıştırılmasında
Hava koşulları ve klima sebebiyle oluşan boğaz kuruluğunun giderilmesinde, boğaz bölgesinin nemlendirilmesinde

GEOXYN AĞIZ SPREYİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


Geoxyn Ürünleri hakkında daha fazla bilgi için https://www.geoxyn.net Adresini ziyaret edebilirsiniz

 

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz
Geoxyn Facebook | Geoxyn Instagram